...
tr
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

 1995 yılında temizlik sektörüne adım atan firmamız, müşterilerimize ilk günden itibaren tüm ihtiyaçlarına hitap edecek geniş ürün yelpazemizin yanı sıra sürekli güncellenen sektör bilgimiz ile en verimli hizmeti sağlamaktayız. Hedefimiz ülkemizde en kaliteli ve iş verimi yüksek olan ürünlerin kullanıma sunulmasıdır.

Bunun için şirketimizde tüm birimlerin sürekli ARGE ve yurt dışı fuar, eğitim ziyaretlerini yoğun hasasiyet ile uygulamaktayız. Aldığımız bilgileride tüketiciler ile paylaşmaktayız. Aynı zamanda Ülkemizin gerçeklerine göre ihtiyaçlarını dikkate alarak teknoloji transferini uygulamaktayız. Bu sayede satışını yapmış olduğumuz makinelerin 10 yıldan daha fazla kullanılabilir olduğunu ülkemizde görmek verdiğimiz hizmetin doğruluğunun en iyi ispatıdır.

Temizlik sektöründeki uygulamaları, güvenilir servis ve satış hizmetinin neticesi olarak; 90 yıllık geçmişe sahip, tek %100 Alman üretimi ve kalitesi olan ve temizlik sektöründe tüm parkura sahip Marka olan HAKO firmasının Türkiye genel mümessilliğini yapmaktayız.

         2007 yılından sonra Türkiye de bir ilk olan temizlik makinası kiralama sistemini ülkemizde hayata geçiren ilk firmayız. TEMİZLİK MAKİNALARINI kısa ve uzun vadeli kiralama seçeneği ile temizlik firmaları başta olmak üzere tüm kurumlara kiralamaktadır. Ayrıca Avrupa’da uygulanan full servis sisteminin ülkemizde uygulamasını başlatan firmayız. Bu sistem ile Müşterilerimizin gereksiz harcamaları ortadan kaldırılmıştır, Böylece makina kullanım maliyetleri düşürülmüş ve işgücü kayıpları önlenmektedir.

         2009 yılında geniş otoparklar ve siteler için büyük dizel yıkama ve süpürme makinaları kiralama sistemi geliştirilmiştir. Bu hizmet tüm Türkiye genelindeki otopark, fabrikalar ve sitelerin temizliğinde uygulanmaya başlanmıştır.

         2010 Yılında Belediye temizlik sektöründe ülkemizde farklı bir hizmet anlayışı ile multifonksiyon iş makinelerinin sunumunu profesyonel anlamda başlatan firmayız. Geleneksel ülkemizde yerleşmiş olan , yüksek maliyeti ve gideri olan, aynı zamanda çevre kirliliğine ciddi zararlar veren büyük makine ile yapılan temizlik anlayışını değiştirerek yerine daha pratik, çok fonksiyonlu, düşük yakıt maliyetli (4/1) daha uzun ömürlü ve çevre dostu olan  iş makinelerini ülkemize sunmaktayız.

2015 yılı itibariyle sezonluk karla mücadele ve hidrostatik temizlik makinesi kiralama hizmetine de başlamıştır.

Ayrıca Tüm Türkiye genelinde de bayi ve servis ağımız bulunmaktadır.

         Temizlik ile ilgili tüm  paketi ,müşterilerimize sunabiliyoruz,Genel temizlik ekipmanları,dış alan süpürücüler,iç alan yıkama makineleri, temizlik aksesuarları,Eskalator yürüyen merdiven yıkama sistemleri,dış cephe temizleme sistemleri,temizlik kimyasalları,özel amaçlı ürünler ve satış sonrası destek için kendi bünyemizde bulunan Teknik servis kadromuzla  kapsamlı bir hizmet vermekteyiz.

Çözüm Ortağımız
Hako Temizlik Makineleri Yetkili Satış ve Servis Ağı
Firmalara ve İhtiyaca Yönelik Temizlik Makineleri
Hızlı Destek Hattı
Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize geniş ürün yelpazemizle kapsamlı bir temizlik hizmeti sunarak, işlerini kolaylaştırmak ve verimliliklerini artırmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve çözümler sunmak için sürekli olarak AR-GE çalışmaları yapmak ve sektördeki gelişmeleri takip etmek önceliklerimiz arasındadır. Yenilikçi kiralamalar, kaliteli ürünler, etkili temizlik kimyasalları ve satış sonrası destek gibi hizmetlerle müşterilerimize tam bir çözüm sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak, temizlik sektöründe lider bir marka olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize sektörde öncü ve yenilikçi bir temizlik hizmeti sunarak, yaşam kalitesini artırmak ve temiz bir çevre oluşturmak için lider bir konumda olmayı hedefliyoruz. Sektördeki en son teknolojiyi takip ederek, çevreye duyarlı, verimli ve sürdürülebilir çözümler sunmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Kalite standartlarını sürekli yükselterek, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz.

Whatsapp
Hako
Hako
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.